Library View Villa Holiday Home

  • WiFi
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Library View Villa Holiday Home Dublin hotel met 6 kamers ligt binnen 2 km van een winkelcentrum zoals Convention Centre Dublin en biedt gasten een bagageopslag. Dit pension biedt openbare parkeergelegenheid in de buurt.

De kamers hebben een strijkijzer en strijkplank, evenals koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. De badkamers hebben een apart toilet en een douche. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een apart toilet en een douche, evenals van comfortartikelen zoals een haardroger en handdoeken. Je kunt van uitzicht op de tuin genieten.

Two Boys Brew is op een steenworp afstand van Library View Villa Holiday Home hotel geplaatst.

Dit comfortabele hotel in Dublin is op 10 minuten rijafstand van Bord Gais Energy Theatre en binnen het bereik van de Glasnevin begraafplaats gesitueerd. De accommodatie in Dublin is op 2,1 km van Trinity College gelegen. Library View Villa Holiday Home Dublin bevindt zich op 15 minuten rijafstand van de St Stephen's Green en Pearse station is afstand ervandaan gelegen. De North Circular Road bushalte ligt momenten van dit hotel in Dublin.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Library View Villa Holiday Home Dublin
D7 House
Mobiele prijsaanbieding

D7 House

7.0
Goed 4 beoordelingen
392 m van de accommodatie
Eccles Townhouse
Mobiele prijsaanbieding

Eccles Townhouse

8.1
Heel goed 1433 beoordelingen
636 m van de accommodatie
USD 155 USD 140
per nacht
Cosy Double Room In City Center -1
Mobiele prijsaanbieding

Cosy Double Room In City Center -1

694 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Dublin
    11 km

    Treinstations

    Connolly Train Station
    1,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag
    • Huishouding

    Eten

    • Buiten eethoek
    • Picknickplaats/ Tafels

    In de keuken

    • Gedeelde keuken
    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Ligt Library View Villa Holiday Home hotel in de buurt van het stadscentrum?
      Het stadscentrum van Dublin kan worden bereikt binnen 25 minuten lopen vanaf Library View Villa Holiday Home hotel.
    • Welke luchthaven ligt in de buurt van Library View Villa Holiday Home hotel?
      Het dichtstbijzijnde vliegveld bij Library View Villa Holiday Home hotel is vliegveld Dublin (5 km) en het is bereikbaar in 20-minuten rijden.
    • 🚗
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Library View Villa Holiday Home hotel?
      Ja, uw auto staat veilig op openbare parkeergelegenheid gelegen in de buurt van Library View Villa Holiday Home hotel.
    • Kunnen we onze bagage opslaan in dit hotel in Dublin?
      Ja, gasten kunnen hun bagage opslaan in een bagagedepot van dit hotel in Dublin.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Dublin
    11 km

    Treinstations

    Connolly Train Station
    1,9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Library View Villa Holiday Home Dublin

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten